MECLİS KOMİSYONLARI
Gnc.T:31.07.2015

 

         ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İHTİSAS KOMİSYONLARI(2020)

1-İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

2-PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1

ARZU SIRMACI (KOM.BAŞKANI)

1

SERHAT AKYÜZ (KOM.BAŞKANI)

2

ÖMER FARUK YARBA

2

ERDOĞAN DÖNMEZ

3

FEVZİ POLAT

3

MUHİTTİN ÇAKIR

4

YAVUZ KOCAMAN

4

HAMDULLAH SAVAŞ

5

ERCAN YILMAZ

5

MURAT YAVUZ

6

SEYFETTİN LİMAN

6

YUSUF DEMİRCİOĞLU

7

MEHMET LETİF KARAKUŞ

7

MEHMET ATİK

3-ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

4-EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1

HAYRULLAH İNCE (KOM.BAŞKANI)

1

VOLKAN EROL (KOM.BAŞKANI)

2

HALİL YANIK

2

MEMET ADAK

3

ABDULHALİK YILMAZ

3

MEHMET AKARSU

4

SADRETTİN BAŞ

4

YUSUF BEKTAŞ

5

YAŞAR YETİŞİR

5

HALİT GÖKÇE

6

SİNAN AYDIN

6

MÜRSEL ETEGÜL

7

RASİM GÜNEŞ

7

YILMAZ TAŞTEPE

5-ULAŞIM KOMİSYONU

6-KIRSAL KALKINMA TARIM, HAYVANCLIK VE ORMAN KOMİSYONU

1

YAKUP ÇELİKER (KOM.BAŞKANI)

1

MEMET ADAK (KOM. BAŞKANI)

2

MAHMUT ALTAN

2

VOLKAN EROL

3

YAŞAR TAŞ

3

MEHMET AKARSU

4

ENSAR ÖZDEMİR

4

YUSUF BEKTAŞ

5

HÜSEYİN SAĞLAM

5

HALİT GÖKÇE

6

MÜRSEL ETEGÜL

6

RAHMİ KARA

7

ALİRIZA KOÇAK

7

YILMAZ TAŞTEPE

7-TARİFE VE İSİMLENDİRME KOMİSYONU

8-TARİH, TURİZM VE SANAT KOMİSYONU

1

MUHİTTİN ÇAKIR (KOM.BAŞKANI)

1

YAVUZ BULUT (KOM.BAŞKANI)

2

ERDOĞAN DÖNMEZ

2

İHSAN KARABULUT

3

SERHAT AKYÜZ

3

NÜSRETTİN AKGÜL

4

HAMDULLAH SAVAŞ

4

ABDULKADİR BULUT

5

MURAT YAVUZ

5

NACİ KIRKPINAR

6

RAHMİ KARA

6

SİNAN AYDIN

7

MEHMET ATİK

7

RASİM GÜNEŞ

9-HUKUK VE TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

10-SOSYAL HİZMETLER VE ENGELSİZ HAYAT KOMİSYONU

1

AYŞE DENİZ ÇELİK (KOM.BAŞKANI)

1

HAYRULLAH İNCE (KOM.BAŞKANI)

2

SERDAL ŞAN

2

HALİL YANIK

3

HALİL YAŞA

3

ABDULHALİK YILMAZ

4

ÖMER DÜZGÜN

4

SADRETTİN BAŞ

5

AHMET SAĞLAM

5

YAŞAR YETİŞİR

6

YUSUF DEMİRCİOĞLU

6

MUSTAFA  DAĞ

7

ALİRIZA KOÇAK

7

HİKMET DAĞ

11-AB VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

12-  ALT YAPI VE KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

1

MÜRSEL ETEGÜL (KOM.BAŞKANI)

1

YAVUZ BULUT (KOM.BAŞKANI)

2

ÖMER DÜZGÜN

2

İHSAN KARABULUT

3

HALİL YAŞA

3

NÜSRETTİN AKGÜL

4

AYŞE AYDIN

4

ABDULKADİR BULUT

5

NURİ KARAMAN

5

NACİ KIRKPINAR

6

SERDAL ŞAN

6

GÜNDÜZ  GÜNEŞ

7

TEMEL DEMİR

7

MUSTAFA DAĞ

  13-ENERJİ VE DOĞAL AFETLER  KOMİSYONU

 

1

ENSAR ÖZDEMİR (KOM.BAŞKANI)

 

2

MAHMUT ALTAN

 

3

YAŞAR TAŞ

 

4

YAKUP ÇELİKER

 

5

HÜSEYİN SAĞLAM

 

6

SEYFETTİN LİMAN

 

7

MEHMET LETİF KARAKUŞ

 
 

 

 

 

ENCÜMEN ÜYELERİ  (SEÇİLMİŞ)

 

MECLİS BAŞKANLIK DİVANI

1

AYŞE DENİZ ÇELİK

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ : FEVZİ  POLAT

2

AYŞE AYDIN

MECLİS 2. BAŞKAN VEKİ : YUSUF DEMİRCİOĞLU

3

NURİ KARAMAN

ASIL KATİP 1. ÜYE : MEHMET AKARSU

4

RECEP KAPLAN

ASIL KATİP 2. ÜYE : SERHAT AKYÜZ

5

AHMET SAĞLAM

KATİP YEDEK ÜYE : ABDULKADİR  BULUT

 

 

KATİP YEDEK ÜYE: HAMDULLAH  SAVAŞ

 


İletişim Bilgileri

Kurum Adı : ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:00 (Hafta İçi)
Telefon : +90(442) 344 10 00
Çağrı Merkezi : 444 16 25    7 / 24 Hizmetinizde
Fax : 0(442) 233 02 20
Web : https://www.erzurum.bel.tr
Adres : MuratPaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Cad. No:2 Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25100 Erzurum
     

 

©2016 Erzurum Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.