MECLİS KOMİSYONLARI
Gnc.T:31.07.2015

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İHTİSAS KOMİSYONLARI (2019)

1-İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

2-PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1

ARZU SIRMACI (KOM.BAŞKANI)

1

SERHAT AKYÜZ (KOMİSYON BAŞKANI)

2

FEVZİ POLAT

2

İHSAN KARABULUT

3

YAVUZ KOCAMAN

3

ABDULKADİR BULUT

4

ÖMER FARUK YARBA

4

ENSAR ÖZDEMİR

5

HALİL YAŞA

5

YAŞAR TAŞ

6

SEYFETTİN LİMAN

6

YUSUF DEMİRCİOĞLU

7

ALİ RIZA KOÇAK

 

 

3-ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

4-EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1

AYŞE AYDIN (KOMİSYON BAŞKANI)

1

VOLKAN EROL(KOMİSYON BAŞKANI)

2

YAVUZ BULUT

2

ERDOĞAN DÖNMEZ

3

HAYRULLAH İNCE

3

ERCAN YILMAZ

4

SERDAL ŞAN

4

MURAT YAVUZ

5

HAMDULLAH SAVAŞ

5

YUSUF BEKTAŞ

6

TEMEL DEMİR

6

GÜNDÜZ GÜNEŞ

7

YILMAZ TAŞTEPE

7

MUSTAFA DAĞ

5-ULAŞIM   KOMİSYONU

6-KIRSAL KALKINMA TARIM, HAYVANCILIK VE ORMAN   KOMİSYONU

1

HALİL YAŞA (KOMİSYON BAŞKANI)

1

MEMET ADAK (KOMİSYON BAŞKANI)

2

YAŞAR YETİŞİR

2

HALİT GÖKÇE

3

SADRETTİN BAŞ

3

MAHMUT ALTAN

4

YAKUP ÇELİKER

4

YAVUZ BULUT

5

NÜSRETTİN AKGÜL

5

HAYRULLAH  İNCE

6

MÜRSEL ETEGÜL

6

RAHMİ KARA

7

RASİM GÜNEŞ

 

 

7-TARİFE VE İSİMLENDİRME   KOMİSYONU

8-TARİH TURİZM VE SANAT   KOMİSYONU

1

RAHMİ KARA (KOMİSYON BAŞKANI)

1

HALİL YANIK (KOMİSYON BAŞKANI)

2

AHMET SAĞLAM

2

NURİ KARAMAN

3

SADRETTİN BAŞ

3

ABDULHALİK YILMAZ

4

VOLKAN EROL

4

YUSUF BEKTAŞ

5

YAKUP ÇELİKER

5

HÜSEYİN SAĞLAM

6

İHSAN KARABULUT

6

SİNAN AYDIN

7

MEHMET  LETİF  KARAKUŞ

7

MEHMET ATİK

9-HUKUK VE TEMEL HAKLAR   KOMİSYONU

      10-SOSYAL HİZ. VE ENGELSİZ  HAYAT   KOMİSYONU

1

AYŞE DENİZ ÇELİK(KOM.BAŞKANI)

1

NACİ KIRKPINAR (KOMİSYON BAŞKANI)

2

ABDULKADİR BULUT

2

HALİT GÖKÇE

3

AYŞE AYDIN

3

MAHMUT ALTAN

4

NACİ KIRKPINAR

4

NÜSRETTİN AKGÜL

5

HALİL YANIK

5

RECEP KAPLAN

6

YUSUF DEMİRCİOĞLU

6

MUSTAFA DAĞ

 

 

7

RASİM GÜNEŞ

11-AB VE DIŞ  İLİŞKİLER     KOMİSYONU

12-ENERJİ VE DOĞAL AFETLER KOMİSYONU

1

SERDAL ŞAN (KOMİSYON BAŞKANI)

1

MUHİTTİN ÇAKIR(KOM.BAŞKANI)

2

ERCAN YILMAZ

2

NURİ KARAMAN

3

RECEP KAPLAN

3

HAMDULLAH SAVAŞ

4

ABDULHALİK YILMAZ

4

YAŞAR TAŞ

5

SERHAT AKYÜZ

5

YAŞAR YETİŞİR

6

HİKMET DAĞ

6

SEYFETTİN LİMAN

7

YILMAZ TAŞTEPE

 

 

13-ALT YAPI VE KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

 

1

ENSAR ÖZDEMİR(KOM.BAŞKANI)

 

2

MURAT YAVUZ

 

3

AYŞE DENİZ ÇELİK

 

4

AHMET SAĞLAM

 

5

MEHMET AKARSU

 

6

MUSTAFA DAĞ

 

7

ALİ RIZA KOÇAK

 

ENCÜMEN ÜYELERİ

MECLİS  BAŞKANLIK DİVANI

1

MEMET ADAK

MECLİS BAŞKANI                     : MEHMET SEKMEN

2

MEHMET AKARSU

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ   : FEVZİ POLAT

3

ÖMER DÜZGÜN

MECLİS 2. BAŞKAN VEKİ   : YUSUF DEMİRCİOĞLU

4

HÜSEYİN SAĞLAM

ASIL KATİP 1. ÜYE                   : MEHMET AKARSU

5

ERDOĞAN DÖNMEZ

ASIL KATİP 2. ÜYE                   : SERHAT AKYÜZ

 

KATİP YEDEK ÜYE                 :  HAMDULLAH SAVAŞ

KATİP YEDEK ÜYE                 : ABDULKADİR BULUT

 

 

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

Kurum Adı : ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:00 (Hafta İçi)
Telefon : +90(442) 344 10 00
Çağrı Merkezi : 444 16 25    7 / 24 Hizmetinizde
Fax : 0(442) 233 02 20
Web : https://www.erzurum.bel.tr
Adres : MuratPaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Cad. No:2 Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25100 Erzurum
     

 

©2016 Erzurum Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.